E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Kili, së bashku me Kombëtaren e Kolumbisë në Copa America, sulmuesi ka folur për situatën e tij aktuale, pas largimit nga Manchester United.
Falcao zbulon klubin e ri
Sulmuesi i Kolumbisë, Radamel Falcao ka pranuar se mund të transferohet në Chelsea, gjatë afatit kalimtar të verës.

Radamel Falcao ka pranuar se mund të transferohet në Chelsea, gjatë afatit kalimtar të verës.

Në Kili, së bashku me Kombëtaren e Kolumbisë në Copa America, sulmuesi ka folur për situatën e tij aktuale, pas largimit nga Manchester United.

“Chelsea? Mund të ndodh, do ta mësoni së shpejti. Tani jam i përqendruar në Copa America”, deklaroi Falcao për të përditshmen sportive katalane “Sport”.

Publikuar: 19.06.2015 | 01:01
Lexuar: 445 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime