E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mirëpo, gazeta raporton se përfaqësues të “Reds” do të udhëtojnë brenda javës në Milano për të konfirmuar marrëveshjen me Interin për kalimin e Kovacicit në Liverpool.
Kovacic gjen klubin e ri
Inter ka vendosur ta shesë mesfushorin Mateo Kovacic.

Ylli i ri kroat do të transferohet në Liverpool për 30 milionë euro, ka bërë të ditur e përditshmja sportive italiane “Tuttosport”.

Kovacic është një talent i madh dhe në vitet e fundit është përmendur si objektiv i shumë klubeve të mëdha evropiane, përfshirë Barcelonën.

Mirëpo, gazeta raporton se përfaqësues të “Reds” do të udhëtojnë brenda javës në Milano për të konfirmuar marrëveshjen me Interin për kalimin e Kovacicit në Liverpool.

“Nerazzurrët” janë të detyruar të shesin dikë prej futbollistëve kryesorë për të përmirësuar bilancin financiar.

Publikuar: 19.06.2015 | 17:36
Lexuar: 423 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime