E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reperi i cili do të agjëroje Ramazanin ka paralajmëruar se gjatë këtij muaji do të ndërpresë të gjitha aktivitetet muzikore,përfshirë koncertet dhe realizimin e këngëve të reja.
Gold Ag lë muzikën (Video)
“Në shtëpinë tënde” titullohet projekti më i ri i reperit Gold Ag,të cilin e solli ditën e djeshme të realizuar me videoklip.

Kjo këngë e cila i kushtohet fesë islame dhe muajit të Ramazanit është mirëpritur mjaft mirë nga publiku.

Reperi i cili do të agjëroje Ramazanin ka paralajmëruar se gjatë këtij muaji do të ndërpresë të gjitha aktivitetet muzikore,përfshirë koncertet dhe realizimin e këngëve të reja.

Madje reperi gjatë kësaj kohe nuk do të jetë aktiv as në rrjetet sociale.

Publikuar: 19.06.2015 | 19:16
Lexuar: 590 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime