E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E, bashkëpunimi i këngëtares me disenjatorin Valdrin Sahiti i ka dhënë një dimension tjetër lukut të saj.
Duar femre në gjoksin e ElvanësElvana Gjata nuk është prej atyre këngëtareve që i pëlqen të provokoj. Gjata, ndër vite është munduar që të mbetet në qendër të vëmendjes përmes këngëve dhe videoklipeve të saj.

E, bashkëpunimi i këngëtares me disenjatorin Valdrin Sahiti i ka dhënë një dimension tjetër lukut të saj.

Elvana, tani duket më sensuale dhe shpesh më provokuese në paraqitje.

Në një na prezantimet e fundit, Elvana kishte veshur një bluzë ku shihen duart e një femre në gjoksin e saj.

Kjo bluzë nuk ka kaluar pa u vënë re.

Publikuar: 21.06.2015 | 16:03
Lexuar: 687 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime