E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Izmir Smajlaj  i dyti në kërcim  sw gjati (7.52m)
Lojërat e para Evropiane Baku 2015Në ditën e parë të garave të atletikës , përfaqësuesja e Shqipërisë , pas suksesit ët Luiza Gegës në disiplinën 800 metra ku doli e dyta me rezultatin 2:02.36, një tjetër sukses ka shënuar edhe kërcysi Izmir Smajlaj i cili doli i dyti me rezultatin e mirë 7.52 m

Publikuar: 21.06.2015 | 20:22
Lexuar: 885 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime