E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesfushori i Bayern Munichut, Bastian Schweinsteiger, mund të transferohet në “Old Trafford”, kurse mesfushori i Manchester United, Angel Di Maria në “Alianz Arena”.
Shkëmbim Schweinsteiger - Di Maria?
Pritet të këtë shkëmbime spektakulare në mes Bayern Munichut dhe Manchester Unitedit në merkaton e verës, raporton Bild.

Mesfushori i Bayern Munichut, Bastian Schweinsteiger, mund të transferohet në “Old Trafford”, kurse mesfushori i Manchester United, Angel Di Maria në “Alianz Arena”.

Bayerni është gati ta shes 31-vjeçarin ta shkëmbejë me mesfushorin e argjentinas, pasi Schweinsteiger nuk e ka vendin e sigurt në formacion e trajnerit Pep Guardiola.

Në anën tjetër Di Maria po kërkohet edhe nga Barcelona.

Publikuar: 24.06.2015 | 16:20
Lexuar: 474 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime