E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në llogarinë Instagram, Vasjari ka publikuar foto, duke ekspozuar trupin me bikini.
Zaimina roje bregdetare?


Zaimina Vasjari nuk humbet mundësi për të shijuar “përkëdheljet” e detit.

Përgjatë javëve të fundit ajo ka preferuar të ketë vetëm një mënyrë argëtimi që ka të bëjë me fekunetimin e plazhit dhe me realizimin pafund të fotove.

Në llogarinë Instagram, Vasjari ka publikuar foto, duke ekspozuar trupin me bikini.

Fotot e saj janë realizuar nga këngëtarja, Rezarta Shkurta e cila prej kohësh e ka kthyer pasionin për fotografinë në art.

Publikuar: 25.06.2015 | 17:40
Lexuar: 557 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime