E hënë, 23.10.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ribalanci i buxhetit nuk do t'i rrezikojė projektet e MASH-it

Publikuar: 18.06.2010 | 22:28
Lexuar: 1485 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:





Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime