E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përfaqësuesi belg ka zhvilluar vetëm 21 ndeshje për “Djajtë e Kuq” sezonin e kaluar dhe shpesh është lënë në bankinë nga trajnerin Louis van Gaal, i cili ia dha rastin nga fillimi vetëm katër herë.
Evertoni insiston për Adnan Januzajn
Evertoni është duke e bërë të pamundurën që ta marrë në hua Adnan Januzajn. Sipas “Liverpool Echo”, klubi i kaltër i ka nisur bisedimet me Manchester Unitedin për transferimin e 20 vjeçarit në Gudison Park.

Përfaqësuesi belg ka zhvilluar vetëm 21 ndeshje për “Djajtë e Kuq” sezonin e kaluar dhe shpesh është lënë në bankinë nga trajnerin Louis van Gaal, i cili ia dha rastin nga fillimi vetëm katër herë.

Menaxheri i ‘Toffees’, Roberto Martinez mbetet i vendosur për ta pasur në ekip Januzajn. Adnanin e do edhe Real Sociedadi.

Publikuar: 28.06.2015 | 19:42
Lexuar: 452 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime