E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndeshja do të zhvillohet me 30 qershor në orën 18.00 në Qendrën e ë Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë”, bëhet e ditur nga Federata e Futbollit e Kosovës.
Kosova ballafaqohet me Shqipërinë


Përfaqësuesja e Kosovës në futsall do të zhvillojë një ndeshje miqësore me përfaqësuesen e Shqipërisë. Një miqësore e mirëseardhur për të testuar forcat qoftë njëra palë qoftë pala tjetër.

“Në kuadër të bashkëpunimit ndërmjet FFK-së dhe FSHF-së përfaqësuesja e Kosovës n do të zhvillojë një ndeshje miqësore me Shqipërinë.

Ndeshja do të zhvillohet me 30 qershor në orën 18.00 në Qendrën e ë Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë”, bëhet e ditur nga Federata e Futbollit e Kosovës.

Të dyja përfaqësueset pritet të japin maksimumin, ani se është miqësore, por synimi i tyre është që me lojë të bukur të kënaqin edhe të pranishmit në palestër.

Publikuar: 29.06.2015 | 16:21
Lexuar: 381 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime