E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatësa mesatare e flokëve të grave të Huangluout është 1.7 metra.
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Nga e gjithë bota gjatësia dhe mirëmbajtja e flokëe luan rol të madh në jetën e femrave.

Por në Kinë, në fshatin Huangluo, flokët e gjata janë një nga gjërat më të vlefshme që mund të ketë një femër.

Gjatësa mesatare e flokëve të grave të Huangluout është 1.7 metra.

Ja disa imazhe të cilat tregojnë gratë e këtij fshati me flokët e tyre të gjatë:
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata
Fshati Huangluo, vendi i flokëve të gjata

Publikuar: 30.06.2015 | 13:32
Lexuar: 884 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime