E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Winehouse: Jam e dashuruar, s’me duhet droga

Publikuar: 13.01.2009 | 10:55
Lexuar: 2191 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime