E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Doan Osmani fiton me vendin e dytė, Vjollca Gafuri tė tretin

Publikuar: 04.07.2015 | 21:49
Lexuar: 528 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime