E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Durrėsi  tuboi fėmijėt  nga i gjithė Ballkani

Publikuar: 05.07.2015 | 18:50
Lexuar: 711 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hajrush dushi (06/07/2015 01:47:42) ju falenderoj sinqerisht qe na e dhat mundsin qe te marrim pjes ne ket turnir ju jeni krenaria e kombit tone suksese drejtorit Idriz Gashit per kontributin qe po e jep qe kta femij te bashkohen ta njohin njeri tjetrin per ket kf elclasico ju pegezon per organizimin respekt nga drejtori i cf elclasico

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime