E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

dhe pse planifikimi i një udhëtimi në ditët e sotme nuk është ndonjë punë shumë e vështirë, megjithatë ka disa gjëra që duhet të merren parasysh kur vendoset për të udhëtuar.
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Shumë njerëz duan thjeshtë vetëm të udhëtojnë nëpër botë.E

dhe pse planifikimi i një udhëtimi në ditët e sotme nuk është ndonjë punë shumë e vështirë, megjithatë ka disa gjëra që duhet të merren parasysh kur vendoset për të udhëtuar.

Një prej këtyre gjërave është edhe lista e mëposhtme e aeroporteve më të rrezikshëm në botë… /ngjyra.com
Aeroporti Qamdo Bamda, Tibet
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Juancho E. Yrausquin, Ishulli Saba
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Gustafi i III-të, Shën Barthelemy
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Pista e Akullt, Antarktik
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Courchevel, Francë
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Ndërkombëtar Barra, Skoci
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Ndërkombëtar Toncontin, Honduras
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Tenzing-Hillary, Nepal
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Madeira, Portugali
Aeroportet më të rrezikshëm në botë
Aeroporti Ndërkombëtar i Gjibraltarit, Gjibraltar
Aeroportet më të rrezikshëm në botë

Publikuar: 06.07.2015 | 14:47
Lexuar: 990 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime