E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

20-vjeçari nisi të pallonte shoqen e tij në stol dhe u desh ndërhyrja e policisë që të ndërprisnin aktin.
Seks në stolin e parkut! Turistët japin shfaqje në Itali
Dy turistë kanë dhuruar spektakël në një stol të një parku publik në Firence.

Turistët kanë nisur të bëjnë seks në stol pa e prishur terezinë.

20-vjeçari nisi të pallonte shoqen e tij në stol dhe u desh ndërhyrja e policisë që të ndërprisnin aktin.

Çifti australian u denoncua për “prishje të rendit publik” dhe “sjellje të turpshme”.

Por ata mund t’ia hedhin me një gjobë e cila pritet të jetë e majme.

Në shtatorin e shkuar të njëjtën gjë bënë në Firence edhe një çift amerikan.

Publikuar: 08.07.2015 | 16:40
Lexuar: 523 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime