E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Andaj, “Red Devils” kanë zgjedhur zëvendësuesin e tij. Sipas mediave britanike, klubi nga Old Trafford ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Atletico Madridit, Jan Oblak.
Man Utd përforcohet nga Madridi për 45 milionë euro
Manchester United ka identifikuar pasardhësin e David de Geas. Portieri spanjoll pritet të transferohet në Real Madrid, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Andaj, “Red Devils” kanë zgjedhur zëvendësuesin e tij. Sipas mediave britanike, klubi nga Old Trafford ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Atletico Madridit, Jan Oblak.

22-vjeçari është paraqitur me mjaft sukses në Vicente Calderon. Por, ai mund të transferohet në Manchester United, nëse klubi anglez pranon të paguajë shifrën e lartë prej 45 milionë eurosh të caktuar si dëmshpërblim në kontratën e tij me Atleticon.

Publikuar: 11.07.2015 | 16:22
Lexuar: 442 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime