E shtunë, 22.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si u bėnė Jackson, Elvis dhe Diana shenjtorėt e kohėve moderne

Publikuar: 21.06.2010 | 02:29
Lexuar: 2331 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fregen (07/01/2011 20:23:08) a eshte e vertete qe majkell xhekson eshte gjalle
Xhoi (04/04/2013 17:42:10) Majkelli eshte dhe do te jet gjithmon ne zemren time ai eshte frymezimi im ai eshte ylli qe dua ta shoh cdo nate ne qiell te shnderise! pavarsisht nga fjalet,kritikat apo supozimet ai do jet mbreti im pergjithmon. Becuase love lives forever! I <3 u mike!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime