E enjte, 14.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkenca thotė se femrat nuk duhet tė mbajnė reēipeta

Publikuar: 16.07.2015 | 23:26
Lexuar: 358 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime