E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Shko lexo tweet – in që Gaga më postoi mua pak muaj më parë. Është fatsjellës në dashuri, sepse nuk është një tweet, por një formulë magjike”, shkruajti Swift.
Lady Gaga, këshilla “magjike” mbi dashurinëTaylor Swift ka zbuluar një dhunti të panjohur të Lady Gaga-s.

Sipas këngëtares 25 – vjeçare, Gaga e ka ndihmuar atë që të gjejë lumturinë me Dj. e famshëm Calvin Harris.

Swift e zbuloi këtë, teksa i ktheu përgjigje një fansi në Twitter, i cili kërkonte këshillë për të gjetur dashurinë.

“Shko lexo tweet – in që Gaga më postoi mua pak muaj më parë. Është fatsjellës në dashuri, sepse nuk është një tweet, por një formulë magjike”, shkruajti Swift.

Këshilla “magjike” së cilës i referohet ylli i pop –it daton në muajit Mars, kur Gaga, duke e falenderuar Swift për komplimetat që i kishte bërë për performancën në Oscar, shkruajti:

“@taylorswift13 Je e mrekullueshme. Jeta është miq, familje dhe dashuri. Të gjithë ne e shohim këtë tek ty, princi jot i kaltër do të vijë”, shkruajti artistja 29 – vjeçare, e cila nga ana e saj është e fejuar dhe e lumtur me aktorin Taylor Kinney.

Publikuar: 20.07.2015 | 17:07
Lexuar: 538 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime