E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Po ashtu, si pjesë e marrëveshjes duhet të përfshihet edhe portieri Keylor Navas, të cilit Reali sapo ia ka dhënë numrin e Iker Casillasit.
Dy lojtarë për De Gean
Për ta transferuar David De Gean, Real Madridi duhet të heqë dorë nga dy lojtarë.

Manchester Unitedi u ka vënë kushte Los Blancos, të cilët janë të interesuar që ta blejnë portierin spanjoll.

Sipas Daily Mail, Louis van Gaal është i vendosur që në shkëmbim ta marrë mbrojtësin Sergio Ramos, të cilin Djajtë e Kuq po e kërkojnë qe një kohë.

Po ashtu, si pjesë e marrëveshjes duhet të përfshihet edhe portieri Keylor Navas, të cilit Reali sapo ia ka dhënë numrin e Iker Casillasit.

Natyrisht që United do të duhej t’i paguante edhe ca miliona Madridit në rast se do të bëhej ky shkëmbim.

Publikuar: 23.07.2015 | 00:22
Lexuar: 458 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime