E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në kamp marrin pjesë mbi 130 pjesmarrës nga e gjithë maqedonia të moshave dhe etnive të ndryshme nga shkolla e mesme, të udhëhequr nga stafi i Peace Corps. Kampi zgjat 10 ditë dhe në kuadër të tij organizohen aktivitete të ndryshme lidhur me lidershipin, ngritjen e personalitetit dhe ndërtimin e vetëbesimit.
Kamp GLOW për her të tret në shkollën WilsonSot në prani të Ambasadorit Amrikan z. Jess Baily, Kryetares së Tetovës z-nj. Tetuta Arifi si dhe nikoqires së eventit dhe drejtoreshës së shkollës Wilson z-nj. Elita Masha, u hap solemnisht për her të tret në shkollën Wilson kampi për vajza GLOW. Shkolla Wilson është partner i projektit që përkrahet nga Ambasada Amerikane dhe për her të parë edhe nga donator të tjerë që mundëson qëndrueshmërinë e projektit në të ardhmen.

Në kamp marrin pjesë mbi 130 pjesmarrës nga e gjithë maqedonia të moshave dhe etnive të ndryshme nga shkolla e mesme, të udhëhequr nga stafi i Peace Corps. Kampi zgjat 10 ditë dhe në kuadër të tij organizohen aktivitete të ndryshme lidhur me lidershipin, ngritjen e personalitetit dhe ndërtimin e vetëbesimit.

Kamp GLOW për her të tret në shkollën Wilson

Publikuar: 24.07.2015 | 20:56
Lexuar: 1024 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime