E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë mbremjes speciale për 20 vjetorin e Dolce&Gabbana, këngëtari italian është puthur në publik me të fejuarën Marica Pellegrinelli, një modele 21 vjecare, me të cilën është lidhur që prej një viti.
Ramazzotti-Marica, puthja zyrtarizon lidhjen

Eros Ramazzotti mbyll përfundimisht dritaren për ish bashkëshorten Michelle Hunzinger pasi ka dhënë puthjen e parë zyrtare pas shumë kohësh.

Gjatë mbremjes speciale për 20 vjetorin e Dolce&Gabbana, këngëtari italian është puthur në publik me të fejuarën Marica Pellegrinelli, një modele 21 vjecare, me të cilën është lidhur që prej një viti.

Eros ia ka prezantuar të fejuarën vajzës së tij Aurora dhe pak muaj më parë ata kanë kaluar disa ditë pushime në ishujt Maldive.

Në Pallatin Marino të Milanos të ftuarit e Dolce&Gabbana ishin rreth 800, mes tyre shumë figura të njohura si, Monica Bellucci, Eva Herzigova, Peaches Geldof, Rachel Weisz, Duffy, etj.
Ramazzotti-Marica, puthja zyrtarizon lidhjen
Ramazzotti-Marica, puthja zyrtarizon lidhjen

Publikuar: 21.06.2010 | 22:31
Lexuar: 2681 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime