E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E dashura e Miley Cyrus, Maxwell, duket që po kalon qaste të mrekullueshme nën shoqërimin e kolegëve të saj. Ndërsa mediat e huaja kanw shkruar se kwto foto tw postuara nga Maxwell do ta bëjnë xheloze të dashurën e saj Cyrus.
E dashura e Cyrus, Maxwell në krahët e modeleve të tjera
Stela Maxwell, njëra ndër fytyrat më të bukura të Victoria’s Secret është duke kaluar disa kohë me koleget e saja në Romë për të realizuar një reklamë për veshjet e brendshme.

E dashura e Miley Cyrus, Maxwell, duket që po kalon qaste të mrekullueshme nën shoqërimin e kolegëve të saj. Ndërsa mediat e huaja kanw shkruar se kwto foto tw postuara nga Maxwell do ta bëjnë xheloze të dashurën e saj Cyrus.

Lidhja mes dy yjeve është zyrtarizuar në muajin prill, dhe të dyja vajzat kanë pranuar homoseksualitetin e tyre.

Publikuar: 25.07.2015 | 20:35
Lexuar: 512 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime