E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Malësorët e respektojnë dhe e nderojnë këtë burrë, si bajraktarin e zonës.
Bajraktari mysliman i fshatit me mbi 500 shtëpi katolike në Malësi të Madhe [video]Në fshatin kufitar Hot të Malësisë së Madhe, aty ku numërohen mbi 500 shtëpi katolike, jeton bajraktari mysliman i këtij fshati, Ermir Bajraktari, në tokën e të cilit ngrihet edhe kisha e fshatit.

Malësorët e respektojnë dhe e nderojnë këtë burrë, si bajraktarin e zonës. Ai është ndër burrat që ftohet për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve të ndryshme dhe faljen e gjaqeve.

Ndiqeni historinë në videon më poshtë:

Publikuar: 27.07.2015 | 10:45
Lexuar: 814 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime