E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Autori i krimit është në arrati, policia ka bllokuar vendin e krimit dhe bënë ekspertizën.
Vrasje në Lagjen e Trimave në Kumanovë
Sot ka ndodhur edhe një vrasje në Kumanovë.Ngjarja ka ndodhur në Lagjen e Trimave në Kumanovë rreth orës 11.00 kur një person i panjohur ka vrar 71 vjecarin,ndërsa ka plagosur djalin e tij 30 vjecar nga Kumanova.

Nga lëndimet e marra, njëri prej tyre ka ndërruar jetë në spital.

Autori i krimit është në arrati, policia ka bllokuar vendin e krimit dhe bënë ekspertizën.

Ndryshe para disa ditëve në këtë qytet u vra Xhemail Rexhepi i njohur si komandat "Shqiponja".

Publikuar: 28.07.2015 | 15:31
Lexuar: 448 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime