E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një burimi i afërt me artistët i tha “MediaTakeOut.com” se ata mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre të enjten e kaluar.
Ndahet nga i fejuari Nicki Minaj?
Ata dukeshin mjaft të lidhur bashkë në videon e fundit, “All Eyes On You” por çifti mund të këtë patur probleme xhelozie.

Një burimi i afërt me artistët i tha “MediaTakeOut.com” se ata mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre të enjten e kaluar.

Kishte shumë kohë që Nicky Minaj postonte në Twitter foto dhe statuse për dashurinë që ndjente për reperin amerikan, Meek.

Madje një fans e kishte pyetur nëse ata kishin probleme? Nicky kishte thënë se gjithçka është për mrekulli.

Publikuar: 03.08.2015 | 02:22
Lexuar: 479 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime