E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Gjermani, futbollistin gjilanas e duan Schalke dhe Borussia Dortmundi, të cilat megjithatë ditëve të fundit nuk janë bërë të ‘gjalla’.
Gjashtë oferta për Shaqirin
Interi po mundohet në çdo mënyrë që ta shesë Xherdan Shaqirin. Madje, mediat italiane shkruajnë se Nerazzurri i kanë në dorë gjashtë oferta për mesfushorin kosovar.

Në Gjermani, futbollistin gjilanas e duan Schalke dhe Borussia Dortmundi, të cilat megjithatë ditëve të fundit nuk janë bërë të ‘gjalla’.

Ndërkaq, për ish-futbollistin e Baselit dhe Bayern Munichut, interesim të madh ka mbi të gjitha nga Anglia, shkruan Zëri.

Në fakt, janë katër skuadra nga Premieriga, që e duan mesfushorin e krahut. Bëhet fjalë për Stoke City, Everton, Newcastle e Tottenham.

Madje, thuhet se Interi e ka në duar një super ofertë prej 19 milionë eurosh, për mesfushorin kosovar, ndërsa Evertoni me gjasë ka ofruar 15 milionë euro. Këtë muaj do të vendoset përfundimisht për të ardhmen e Shaqirit.

Publikuar: 08.08.2015 | 18:02
Lexuar: 501 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime