E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Patatja e zier, burim i ri energjie

Publikuar: 22.06.2010 | 09:15
Lexuar: 3926 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
645y5u y55 (03/02/2015 16:14:48) shshhhhhhhhhuuuuum bukur :p
78937390 i4389i (03/02/2015 16:17:05) nje mendim i zgjuar

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime