E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Saranda e diamanteve tė thyera

Publikuar: 22.06.2010 | 22:37
Lexuar: 6297 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Fatmir Limani (23/06/2010 02:05:12) Para se gjithash dhe mbi te gjitha do te kisha falenderuar, per reportazhin e bere, por njekohsisht duke te deshiruar arritje majash ne qellimet qe i ke vene vehtes, bashke me me te vlefshmit e jetes.
Gjerat perjetsohen.., kur perkujtohen, shkruhet per ato...
Edhe njehere u'falenderoj qe me mundesiuat te kuptoj, pr storjen e "ullirit te loteve"!
Suksese, pafund!
bleard (09/09/2012 11:56:39) qkemi une jam bleardi dhe jam nga kosova si eshte
koha atje ne sarand
bleard (09/09/2012 12:30:33) si a kaloni atje ne sarand a eshte koha me diell
bleard (09/09/2012 15:10:16) a kam fituar

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime