E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

''Ne kemi nevojë për t'i gjetur mangësitë e Barcelonës, të cilat ne e dimë që janë shumë të pakta''.
Shpreson ta trondit Barcelonën
Trajneri i Sevilla, Unai Emery beson se skuadra e tij ka potencialin e duhur për ta shokuar Sevillën, para finales së Superkupës së Evropës, që zhvilohet sonte me fillim nga ora 20:45.

''Ne kemi nevojë për t'i gjetur mangësitë e Barcelonës, të cilat ne e dimë që janë shumë të pakta''.

''Por ne e dimë se mund ta fitojmë një trofe dhe ky është një motivim i madh".

"Barcelona është favorit, por kemi avantazhin që të bëjmë surprizë'', përfundoi ai.

Publikuar: 11.08.2015 | 16:29
Lexuar: 490 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime