E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo që bën përshtypje është se Enca bombastike befas duket si një vajzë në minuaturë përpara Zajminës.
Gjoksi i Zajminës e ben atë të Encës të duket mini


Zajmina dhe Enca, dy këngëtaret bukuroshe janë gjendur së bashku në të njëjtin auto-mjet.

Ajo që bën përshtypje është se Enca bombastike befas duket si një vajzë në minuaturë përpara Zajminës.

Në fakt, gjoksi i kësaj të fundit ka përmasa të atilla sa që e bën atë të Encës të duket i papërfilshëm,e dhe pse duhet thënë se edhe format e kësaj të fundit mbeten gjithsesi për t’u respektuar… deri në detaj.
Gjoksi i Zajminës e ben atë të Encës të duket mini
Gjoksi i Zajminës e ben atë të Encës të duket mini

Publikuar: 14.08.2015 | 21:31
Lexuar: 796 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime