E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Izairi ka vizutuar edhe kampet e refugjateve ne kalimin kufitar Greqi-Maqedoni.
MInistri Nurhan Izairi vizitoi refugjatet ne Gjevgjeli

Publikuar: 27.08.2015 | 15:41
Lexuar: 569 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime