E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rritet nė 18 mijė numri i studentėve nė UP

Publikuar: 23.06.2010 | 22:39
Lexuar: 3164 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Kastriot Dugolli (28/06/2010 02:22:36) Desha qe te ju pyes se kur behet hapja e konkurseve per pranim ne fakultetet e Prishtines,nese ka mundesi te me tregoni ju lutem,me respekt Kastriot Dugolli nga Ferizaj.
Fitore Brati (15/07/2010 14:10:56) A mund tė na informoj ndokush per hapjen e konkurseve per pranimin ne fakultete e prishtines,me rrespekt Fitore Brati nga Kaqaniku.
granit (15/07/2011 17:12:25) desha qe te ju pyes se qfar duhet te ken studentet qe duan te regjistrohen me korrespodenc a eshte e nevojshme kontrata e punes siq me kan then me fakultet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime