E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në bazë të përfundimit, më pak tërheqës për syrin e femrave janë burrat që merren me punët e shtëpisë, mes fshirëses me korrent dhe lavatriçes. Për këtë arsye, pikërisht meshkuj të tillë bëjnë më shumë seks sesa shtëpiakët perfektë.
Meshkujt që s’bëjnë punë shtëpie, janë më të mirët në seks!

Kurrë më me fshesë, apo legen në dorë! Meshkujt më tërheqës janë ato që në shtëpi qëndrojnë serbes. Këtë të paktën ka nxjerrë një studim i kryer nga “Juan March Institute” i Madridit, që për 20 vjet ka ndjekur rreth 4500 çifte.

Në bazë të përfundimit, më pak tërheqës për syrin e femrave janë burrat që merren me punët e shtëpisë, mes fshirëses me korrent dhe lavatriçes. Për këtë arsye, pikërisht meshkuj të tillë bëjnë më shumë seks sesa shtëpiakët perfektë.

Sidoqoftë duhet parasysh që sondazhi është kryer nëpër çifte mbi 60 vjeç. Prandaj rezultati nuk mund të zgjerohet edhe tek të rinjtë. Fundja, brezi i zotëm duket më i prirur për një ndarje të barabartë të detyrave të shtëpisë, pa pasoja të pakëndshme në shtrat.

Publikuar: 30.08.2015 | 15:06
Lexuar: 552 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime