E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Flokėt dhe kujdesi pėr to

Publikuar: 24.06.2010 | 01:18
Lexuar: 3843 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fitore (05/12/2013 17:52:04) un kam qef qe ta dij se qfar mi rit floket dhe mi trash

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime