E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vicky ishte e shoqëruar me të dashurin e saj Stephen Bear.
Vicky Pattison shfaq format me fustanin e ngushtëNuk është befasuese që Vicky Pattison vodhi vëmendjen në Londër kur u shfaq të shtunën në mbrëmje në një parti.

Bukuroshja u shfaq në clubin e natës Opal, dhe format e saj, të cilat binin në sy nga fustani i ngushtë që ajo kishte veshur, rrëmbyen gjithë vëmendjen.

Vicky ishte e shoqëruar me të dashurin e saj Stephen Bear.
Vicky Pattison
Vicky Pattison

Publikuar: 07.09.2015 | 11:28
Lexuar: 483 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime