E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Beauty Behind the Madness” ka arritur përgjatë fundjavës të ngjitet në krye të Billboard 200, falë 412 mijë kopjeve të shitura vetëm brenda një jave.
The Weeknd për pak ja kalon edhe Drake
Vazhdojnë sukseset për kanadezin The Weeknd. Pas singëllave, tashmë ai që ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve ka qenë publikimi i albumit të dytë i këngëtarit.

“Beauty Behind the Madness” ka arritur përgjatë fundjavës të ngjitet në krye të Billboard 200, falë 412 mijë kopjeve të shitura vetëm brenda një jave.

Kujtojmë që një hyrje kaq të sukseshme në klasifikimin amerikan për vitin 2015-të, ka pasur vetëm Drake me albumin e tij “If You Are Reading This It’s Too Late”, i cili në javën e parë shiti plot 535 mijë kopje!

Publikuar: 09.09.2015 | 03:55
Lexuar: 464 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime