E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Italia do t'i ndajė 90 mijė euro Maqedonisė pėr ballafaqim me migrantėt

Publikuar: 09.09.2015 | 14:47
Lexuar: 412 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime