E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një pasagjere tha se piloti u shpreh në interkom: “Do të donim t’i dërgonim urimet tona më të mira dhe një riprodhim të lumtur për çiftin që guxuan më parë në banjë”.
Bënë seks në avion, piloti i përshëndet në interkom
Pasagjerët e një avioni të Norwegian Airlines shpërthyen në të qeshura kur kapiteni zbuloi se dy prej tyre kishin bërë seks në avion.

Një pasagjere tha se piloti u shpreh në interkom: “Do të donim t’i dërgonim urimet tona më të mira dhe një riprodhim të lumtur për çiftin që guxuan më parë në banjë”.

Menjëherë në avion nisën thashethemet se kush ishte çifti që i ishte bashkuar asaj që njihet si “mile high club”, ose ndryshe njerëzve që kanë bërë seks në avion.

Publikuar: 09.09.2015 | 21:16
Lexuar: 517 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime