E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sudeutsche Zeitung: Skicat e Ramės kundėr stresit, por tė pafuqishme ndaj azilkėrkuesve

Publikuar: 14.09.2015 | 16:54
Lexuar: 596 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime