E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy politikanet evropian kane vizituar edhe Uren e Gurit dhe Carshine e Shkupit.
Komisioneri Han dhe ambasadori Orav shetitje neper qender te ShkupitPas nje dite te ngarkuar me takime me lideret politik te Maqedonise, komisioneri per zgjerim Johanes Han dhe anbasadori i BE- se be Maqedoni Aivo Orav kane vizituar qendren e Shkupit, ndersa Han ka fotografuar edhe shatervanin ku lozin femijet ne qender.

Dy politikanet evropian kane vizituar edhe Uren e Gurit dhe Carshine e Shkupit.

Foto: yllpress.com

Komisioneri Han dhe ambasadori Orav shetitje neper qender te Shkupit
Komisioneri Han dhe ambasadori Orav shetitje neper qender te Shkupit
Komisioneri Han dhe ambasadori Orav shetitje neper qender te Shkupit

Publikuar: 18.09.2015 | 19:22
Lexuar: 455 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime