E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Melissa e Vierit, sex bombė

Publikuar: 26.06.2010 | 03:21
Lexuar: 4609 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nderim (03/06/2011 15:48:09) je pra shum ebukur zemer on shum te dua okej zemer te puth per zemersisht un ty flm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime