E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh nga bregdeti i Durrėsit

Publikuar: 26.06.2010 | 19:52
Lexuar: 16829 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kledi (06/01/2011 17:32:46) shume bukur
manjola (18/12/2011 16:56:35) waw
redi (21/02/2012 15:35:06) durresi esht qyteti me i bukur bravo
ardita (27/03/2012 20:35:17) keto pershkrime te bregdetit jan aq te mira edhe shum te mrekullueshme mu si eshte edhe wet bregdeti i durresit:)
ju pershendes dhe faleminderit shum per te gjitha kto informacione
raldi (20/07/2012 15:53:08) reportazh shume i bukr .durrsi e meriton kete reportazh te mbrekullueshem.me pak fjal DURRSI ,MREKULLIA VETE
Gjenerali (26/07/2012 11:19:53) Shume plazh i bukur me njerz shume te pa afte per te bere turizem si dhe qka deshmon edhe vete reportazhi me nje papasterti te palejushme per tu zhytur ne uje aty , dhe asnje preventive nuk eshte marr me ndryshu kete gje andaj te len me kuptu qe ne nuk dime se qka eshte plazhi dhe deti deri sa lahemi ne nje vend te ndotur tej mase. Per te ndryshuar kjo duhet qe te ndeshkohet nga vizitoret ne menyre qe te merren masa per ndryshim.
Gloria Mico (05/01/2013 18:47:11) kot fare ishte :PPP
Gloria Mico (05/01/2013 18:49:56) e them sepse nuk ka mbyllje !!! Gjithsesi, ne pergjithesi mire eshte...aty aty...
timme (30/01/2013 23:40:19) reportazh i qelluar e merito kete
desara (05/05/2013 22:21:46) e paske bere shum te bukur
klaudja (27/05/2013 19:05:10) bukur bukur sme sherbeu x asgj :p -_-
Ejsi (16/12/2013 17:28:24) "shume bukur durresi" "bravo"
besi (19/12/2014 00:29:27) kendshem...
Lokuu (25/05/2015 18:00:14) Shm bukur me hyri ne pun ky reportazh ;)
ledioooooo (19/12/2015 09:36:05) Shum shum bukur durresi
ghfk (21/12/2015 18:26:56) jkgbuijbiglguigll
Marsel (21/12/2015 21:23:27) Shume mire !!
zylfikar agai (05/06/2016 10:32:26) kot fare.nje reportazh per durresin nuk dini te beni
xhemile kaja (05/06/2016 14:15:17) per kalamajkot fare.si reportazh koti
ermela (19/10/2016 22:14:19) ohu sa kot as me hyri ne pune por ishte interesant
anxhela (31/01/2017 18:56:36) sa bukur per derrat
eeeeeeeeee (31/01/2017 18:59:53)
florjan (17/04/2017 19:43:43) Qyteti I durresit eshte nje qytet jo shume I mash por shume I bukur dhe I vecant.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime