E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqipėria, vendi me bukuri tė rralla

Publikuar: 26.06.2010 | 22:48
Lexuar: 5186 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shaban (14/12/2010 22:39:17) sdcfasc

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime