E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sapo 29 – vjeçarja është vënë në dijeni të këtij lajmi e ka shpërndarë atë në llogarinë e saj Twitter duke shkruar: “Nuk mund ta besoj, Billboard më ka quajtur femrën e vitit. Faleminderit shumë. U jam shumë mirënjohëse”.
Lady Gaga shpallet femra e vitit
Billboard e ka quajtur këngëtaren Lady Gaga femrën e vitit. Revista muzikore është shprehur se Gaga e meriton plotësisht këtë vlerësim, pasi ka qenë ndër këngëtaret dhe aktoret më të përfolura gjatë 2015.

Sapo 29 – vjeçarja është vënë në dijeni të këtij lajmi e ka shpërndarë atë në llogarinë e saj Twitter duke shkruar: “Nuk mund ta besoj, Billboard më ka quajtur femrën e vitit. Faleminderit shumë. U jam shumë mirënjohëse”.

Presidenti i kompanisë Billboard shprehet se Gaga është një femër e vendosur dhe shumë dominuese në shijet e kulturës popullore.

Në muajin dhjetor Lady Gaga do të nderohet me një ceremoni të veçantë të organizuar nga Billboard në New York e cila për herë të parë do të shfaqet në një televizon kabllor.

E nderuara e vitit të shkuar ishte Tyalor Swift. Burime të brendshme njoftojnë se Gaga pritet të prezantojë albumin e saj solo në vitin 2016./tvklan.al

Publikuar: 01.10.2015 | 00:54
Lexuar: 467 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime