E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qe disa ditë u raportua se ajo ka në plan të hapë një shkollë në Prishtinë dhe këtë Rita e ka konfirmuar nëpërmjet rrjeteve sociale.
Rita konfirmon hapjen e shkollës në Prishtinë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka konfirmuar hapjen e shkollës në Kosovë.

Qe disa ditë u raportua se ajo ka në plan të hapë një shkollë në Prishtinë dhe këtë Rita e ka konfirmuar nëpërmjet rrjeteve sociale.

Duke shpërndarë lajmin e dhënë nga “The Sun” Rita ka shkruar se “këto raportime janë të vërteta”.

“Këto spekulime janë të vërteta. Unë po e hapi një shkollë”, ka shkruar këngëtarja në Twitter.

Publikuar: 01.10.2015 | 23:57
Lexuar: 492 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime