E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas një udhëtimi në Dubai, ish-futbollisti ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij të “Instagram”-it, ku shihet me tre miqtë e tij të veshur si Freddie Mercury.
Martesa e Beckham në krizë?! David përgjigjet... (Foto)
Së fundmi kanë nisur të qarkullojnë thashetheme se martesa e tyre është në krizë, por David Beckham i ka dhënë fund këtyre thashethemeve, duke treguar se sa shumë i mungon familja dhe bashkëshortja e tij Victoria.

Pas një udhëtimi në Dubai, ish-futbollisti ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij të “Instagram”-it, ku shihet me tre miqtë e tij të veshur si Freddie Mercury.

Bashkangjitur fotografisë, David ka shkruar: “Kam qëndruar larg shtëpisë sime për një kohë të gjatë. Po pres me padurim të shkoj në shtëpi për të takuar bashkëshorten time të bukur dhe fëmijët e mi të mrekullueshëm”.

Pa dyshim, përmes këtij postimi David ka dashur t'i tregojë familjes së tij të dashur se pavarësisht se ka qenë larg tyre, ajo është gjithmonë në mendjen e tyre dhe se divorci nuk është aspak në planet e tij.
Martesa e Beckham në krizë?! David përgjigjet... (Foto)

Publikuar: 02.10.2015 | 00:01
Lexuar: 541 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime