E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Stopard: Tė drejtat e individit dhe ato tė kombeve janė tė drejta tė njėjta

Publikuar: 14.10.2015 | 14:09
Lexuar: 304 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime