E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E kemi fjalën për këngëtaren Shkenda Dubova që këtë herë tregon të pasmet e saj seksi./BS/
Shkenda Dubova tregon të pasmet seksi


Ajo kohët e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale dhe sjell shpesh herë foto mjaft të nxehta.

E kemi fjalën për këngëtaren Shkenda Dubova që këtë herë tregon të pasmet e saj seksi./BS/

Publikuar: 14.10.2015 | 22:20
Lexuar: 593 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime